ריבוע לאתר (30)

גברת רביע ונעמה אור - הופעות וריטריטים

3 הקלטות ב- 100 שח בלבד!

רוצים לראות עוד מגברת רביע ונעמה אור?

אפשר לרכוש את ההקלטות של הזומים הקודמים במחירי מדרגות לפי היכולת
1. גבר שמפחד מהטילים וגברת רביע עזרה לו להבין שזה לא בגלל האו.סי.די שלו אלא בגלל החמאס ושזה הכי נורמלי עכשיו.
2. אמא שלא מפסיקה לחשוב על החטופים כשהיא מסתכלת על ביתה, וגברת רביע עזרה לה להבין שזה בסדר להרגיש כל מה שעולה, ושזה קשור לאמא שלה בכלל.
3. עצמאית שלא יודעת איך לארוז את כל מתנותיה ומתוסכלת, וקיבלה את עצמה כמו שהיא: מתנה בלי אריזה.
4. אישה שבן זוגה נפרד ממנה ומרגישה אשמה שהיא מתעסקת בפרידה ולא במה שקורה עכשיו, וגברת רביע גילתה שזה קשור בכלל לסיפור המדהים של סבתא שלה.
5. אישה שהייתה ביקורתית על מי שלא תורם עכשיו למאמץ הלאומי וגברת רביע עזרה לה לחזור לעצמה ולגלות למה זה כל כך מפריע לה ואיך זה קשור בכלל לקשר עם אבא שלה.
6. ושיר נפלא על זה שאנחנו בורחים ומטיפים לאחרים במקום להרגיש את הכאב, וגם זה אנושי..
1. החבר במילואים ואני מפחדת – גברת רביע עזרה להילה שכל חלומותיה מתגשמים לדמיין סוף טוב לבן זוגה במקום לפחד.
2. איך לצאת לאור עם המתנות שלי? סשן שאתם חייבים לראות.. הסבר שלם על יציאה לאור דרך מערכת העיכול ו.. קקי.
3. איך שומרים על שמחה בימים האלו? אור-לי עלתה לשאול וקיבלה סשן מרתק על השם שלה, ומשפט מהתנ"ך שהולך איתנו מאז…
4. חנה המתוקה בת 70 שמרגישה בדידות, דור 2 לשואה ושכלה את בנה – כולנו התאהבנו בה, והיא קיבלה תמיכה איך לעבור את הימים האלו.
5. ו-2 שירים אסור לכם לפספס – שיר על אנרגיה סולרית שלא תפסיקו לזמזמם בסוף, ושיר נוגע ללב "כי נפלתי, כי קמתי, כי אשב בחושך, ה' אור לי".
1. מה לעשות עם כל האשמה הזאת שעולה בימים האלה? סשן חובה לצפייה.
2. ועוד אשמה – אמא לחיילת שהייתה בבסיס בדרום ב7.10 וראתה דברים קשים מאוד, ומרגישה אשמה שלא הצליחה להגן עליה, חזרה עם גברת רביע לילדות לגלות שדברים קשים שקרו בעבר היו גם לטובה.. מה שנקרא כל שמשה לטובה…
3. שיר מקסים על מה שאין לנו עליו שליטה ודברים קשים שגם הם בסוף לטובה.. "כל שמשה לטובה"
גבר רגיש ומתוק שכואב לו, וקיבל חיזוק והתפעלות מכמה שהוא רגיש וכמה זה נחוץ כרגע.
4. סשן על מה שקשה כרגע ועל אכילה רגשית, ואיך לא להלחם בה אלא לתת לה לעבור מעצמה בזמנה.
5. רווק מקסים שמחפש אהבה אבל חוזר למקומות לא טובים, והרשה לעצמו להרגיש נבוך למרות שזה מחוץ לקווים, וקיבל מלא מילות אהבה והערכה.
6. שיר על זה שלפעמים אנחנו מחוץ לקווים וגם שם אנחנו נמדדים.
7. רווקה שהתעצבה על מי שנשוי כרגע וקיבלה שיעור בלשאול שאלות ולהתעניין.
1. גבר שרוצה להרגיש יותר וחושב שהוא לא מרגיש, אבל גילה משהו מעניין…
2. אישה שמרגישה אשמה שכולם עושים והיא לא תורמת, וגברת רביע עזרה לה לחזור לעצמה ולהבין..
3. שיר בעקבות השיחות והתובנות המדהימות של סמדר מילר, על לקבל את עצמינו ככה ולשחרר.. "וסמדי אומרת – יש מספיק כאב גם ככה, זה זמן לפתוח כפתור במכנסיים של הרגש ולהתרווח".
4. זוג מקסים שמרגישים שאין אינטימיות ביניהם ושהם בורחים לחברים והסחות זה מזה, והגיעו בעזרת גברת רביע לאינטימיות גדולה דווקא בדיוק בדיוק עם מה שיש…
5. זוג אמיץ שדיבר על כסף התקופה הזאת, וגילינו שזה יושב בכלל על דברים אחרים לגמרי..
6. שיר על כסף, פחד מנטישה והחיים עצמם.
7. רווקה מתוקה שעלתה וסיפרה שלא רוצים אותה בגלל ההליכון וגברת רביע החזירה אותה לעצמה ועזרה לה להבין על מה היא כן יכולה להשפיע ושזה המון.

שבוע 6 למלחמה, 

ילדים שמפחדים שיקרה משהו לאבא והאמא לא יודעת מה להגיד..

חייל שהיה במלחמות הקודמות וחש אשמה שעכשיו הוא בעורף, והתרגשנו עד דמעות לגלות איתו שהוא בעצם לוחם מדהים גם עכשיו – לוחם של רגש וחיבור.

אישה שנמאס לה שכולם מרגישים אשמה מסביב וגילינו שבעצם.. גם היא מרגישה אשמה

אישה שבעלה במילואים ובקושי חוזר, ושכנתה שבעלה כן חוזר הרבה מתלוננת כל הזמן.. מה עושים עם הכעס? עם הביקורת? ואיך זה קשור לילדות…

ובזוגיות – היא מודאגת שהכל יהיה מסודר ומאורגן ומתוכנן, והוא זרמן ומאמין שהכל יסתדר… בעזרת השם. מה עושים עם ההבדל? איך להיות פחות מודאגת? סשן טיפול זוגי מרתק

ו2 שירים מרגשים ונעימים עם סוף מפתיע…


1. אישה שואלת איך מתמודדים עם פחד ושמחה באותו זמן? גברת רביע מראה לה שהיא יכולה להחזיק את שני הקצוות האלה.

2. אישה מספרת על בחור שהיא יוצאת איתו, שאין לו חוסן רגשי וזה מפריע לה. בעזרת גברת רביע היא מבינה שזה מזכיר לה את אבא שלה, שהיא הייתה נעלבת כדי לקבל את תשומת ליבו.

3. אישה מספרת שהיא הרגישה טיפשה בכל המצב הזה של המלחמה, שעבדו עליה, גברת רביע מראה לה שכמו ההשקעות שהיא עושה בחיים, כאן היא עשתה השקעה בסיכון גבוהה ונפלה, אבל היום היא במקום יותר טוב, והיא יודעת ומכירה את המקום הזה של לפתוח את הלב בסיכון גבוהה, ליפול חזק ולהתרומם.

4. שיר שנעמה כתבה במקום – "כולנו מרגישים טיפשים, מאמינים באהבה ותמימים ולא נפסיק להאמין…"

5. אישה מספרת על הבן זוג שלה ועל חילוקי הדעות שלהם. גברת רביע מציעה לנסות להישאר בלי לדבר, כי היא חושבת שהדיבור הוא יצירת קשר אבל לפעמים הדיבור הוא בריחה מיצירת קשר.

6. אישה מספרת על הקשר עם אחותה בימים האלה ועל הריחוק שנוצר ביניהן. גברת רביע מציעה לה לספר לאחותה את האמת, ולהתקרב אל אחותה על ידי זה שהיא מתקרבת לעצמה.

7. שיר שנעמה כתבה במקום – "כי לפעמים זה גם וגם וגם….וגם רוצה להיות קרובה וגם לא תמיד יכולה…"

8. אישה מספרת שהיא מפחדת מהעתיד, ושלא נלמד כלום מההווה הזה. גברת רביע מראה לה שכדי ללמוד מההווה צריך להיות בהווה, וכשהיא מפחדת מהעתיד היא לא נמצאת בהווה. ומציעה לה להתחבר ללב שלה כדי להיות בהווה, למרות שזה מפחיד. ולפחד את מה שצריך לפחד.

9. אישה מספרת על זה שבעלה "לא מפרגן" על זה שהיא שמה גבולות לאמא שלה. גברת רביע מראה לה שהיא עשתה העברה בן בעלית. והעבירה לבעלה את התקשורת שהייתה לה עם אמא שלה. ומציעה לה לעשות מה שהיא עשתה עם אמא שלה גם עם בעלה.

1. אישה שמחפשת זוגיות, וגברת רביע עוזרת לה לגלות בתוכה את התשובות, ולזכור לשים תשומת לב יותר בתוכה במקום על בן הזוג.

2. גבר שנמצא בים המלח, ים המוות, ושואל – מה לעשות כשהכל מתפרק? גברת רביע מציעה לו להיעזר בכוחו של הרגע הזה.

3. שיר שנעמה כתבה והלחינה במקום – "התשובה היא – כוחו של הרגע הזה…"

4. אישה שחווה חרדה מתחילת המלחמה ושואלת מה לעשות עם זה? גברת רביע מראה לה שיש הבדל בין חרדה לפחד, ושזה בסדר לפחד ושאפילו יש בו מתנות.

5. אישה שבעלה במילואים, היא מפונה מהצפון ומנסה לבנות בית חדש עם ילדיה, גברת רביע מעודדת אותה ואומרת שהעצב הוא לא הגיוני, ושזה בסדר לבכות בלי סיבה.

6. אישה עם 8 ילדים, בעלה במילואים ומרגישה לא בסדר שהיא מחפשת את הרע רק כדי להתגבר עליו ולהיות גיבורה, כי היא רוצה להיות מיוחדת, בעזרת גברת רביע, היא מבינה שזה בסדר להיות רגילה ואפילו יחבר אותה יותר לעולם.

7. שיר שנעמה כתבה והלחינה במקום – "תמצאי זהב נוצץ במקומות הרגילים שלך.."

8. אישה שאיבדה את בעלה, ועכשיו 3 הבנים שלה, אחים שלה, והחתנים שלה במילואים והיא מפחדת לחוות שוב אובדן, גברת רביע מראה לה שהיא בעצם פשוט רוצה חיבוק, ושהיא יכולה לבקש תמיכה.

9. ולסיום – גברת רביע ונעמה שרו עם הפסנתר את התגובות שהיו בצ'אט, והצחוק השתחרר…

1. גבר מספר שהוא לא מצליח לשווק את הסדנאות שלו בתקופה הנוכחית, גברת רביע מציעה לו לנסות להישאר בבאסה ולא לברוח לדבר הבא.

2. גבר משתף שהוא מרגיש שלא רואים אותו, גברת רביע מציעה לו שינסה לכעוס קצת, גם אם הוא מפחד שיטרקו לו את הדלת בפרצוף, כי אם הדלת נטרקת סימן שרואים אותו.

3. שיר שנעמה כותבת בלייב – "כי אי אפשר לא לראות אותי ואלו חדשות טובות…"

4. אישה שואלת איך להפסיק להיות ילדה הורית? וגברת רביע מציעה לה להיעזר בדוד שלה (שהגיע לשם דרך תמונה על הקיר) לראות איך הוא כל כך חופשי וללמוד ממנו.

5. זוג נשוי טרי עולים לזום, האישה משתפת שיש להם גישות שונות לכסף, היא רוצה להשתמש בכסף כדי ליהנות והוא רוצה לחסוך, גברת רביע מציעה להם להיות יחד עם השאלה למה הוא מפחד מלבזבז כסף.

6. שיר שנעמה כותבת בלייב – "בוא וניתן אהבה לכל הפחדים שלי ושלך…"

7. אישה משתפת שיש לה 3 ילדים ובצבא וזה מפחיד אותה, גברת רביע מכניסה לבעיה את הבן זוג שלה, ומציעה להם להיות בחוסר אונים ביחד.

8. שיר שנעמה כותבת בלייב – "אני לא יודע איך להציל אותך, ולא צריך להציל אותך, רק להיות ביחד בחוסר אונים, איפה שלא יודעים…"

1. זוג עולה, והגבר מספר שהוא מתעצבן מכל השאלות של אמא שלו, גברת רביע מציעה לו לספר לאמא שלו את זה, ואולי זה יקרב ביניהם.

2. זוג שאיבדו את התינוק שלהם (מוות בעריסה), וכל אחד מתמודד עם זה אחרת, גברת רביע מראה להם איך להיות בחרא ביחד.

3. שיר שנעמה כותבת בלייב – "החיים פחות שמחים מאז, אבל רוצים להיות בזה ביחד…"

4. אישה מספרת שהיא מבולבלת ולא יודעת איך למצוא בן זוג, גברת רביע מציעה לה להתחבר לרעם, בלי לחשוב איך הוא נוצר, להתחבר ללא ידוע.

5. שיר שנעמה כותבת בלייב – "כי בלא ידוע, שום דבר לא ידוע אבל רק שם יש את מה שמתגלה…."

6. אישה גרושה שרוצה זוגיות שואלת – 'למה אני כל כך מפחדת?' גברת רביע מציעה לה להוריד את הל' ומהמילה 'למה' – ולשאול – מה אני מפחדת??

7. שיר סיום מרענן

1. אישה שואלת את גברת רביע על הקושי בקשר שלה עם בן זוג שלה שבמילואים, ושהיא מפחדת לאבד אותו ומרגישה שהיא מעיקה עליו עם הרצון שלה בתשומת לב, גברת רביע מציעה לה להתחבר לעלוקה הגאה שבה, ולראות שהיא רק רוצה חיבוק והקשבה.

2. גבר ששוחרר עכשיו ממילואים ומנסה לחור לשגרה ומרגיש שהכל זוטות בחיים ולא משמעותי, גברת רביע מציעה לו שזה זמן לרעוד ולשחרר את כל מה שהוא עבר בעזה כמו החיה זימבירה אחרי שהיא בורחת מתנין, ולא לחפש עכשיו את משמעות החיים.

3. שיר שנעמה כתבה בלייב – "לא יכול לחזור ישר אליך ולילדים כאילו לא הרגשתי שם פחד מוות… אוהבים אותך וכולנו חשבנו עליך…."

4. גבר שואל איך להתמודד עם המעבר בין הבית למילואים, בין המיטה הנוחה לשק"ש, גברת רביע לו לנשום בין המעברים ולהיות גם דובון אכפתלי שבתוך שק"ש וגם חייל שתריך לעלות על ציוד במיטה נוחה.

5. אישה מספרת על הגבר שלה שחזר ממילואים שמחכה שהיא תתן לו תשומת לב או נעלם לכמה ימים, גברת רביע מדברת עם הגבר ומגלה ביחד איתו כשהוא היה קטן הוא היה מקבל תשומת לב מאשמה, וכך גם עכשיו עם בת זוגתו. ומציעה לו לנסות להתחבר לגבר שראוי לאהבה.

6. שיר שנעמה כתבה בלייב – "כי קודם הסתובבתי בבית גדול וריק וכשפגשתי אותך משהו התמלא בי…."

7. אישה שמספרת על הקושי בקשר שלה עם אחותה, גברת רביע מציעה לה לקחת את אחותה לבילוי בים, ואפילו לא לדבר על כלום, רק להיות ביחד.

8. הקהל אומר תודות מרגשות לגברת רביע ונעמה.

מתוך גברת רביע מחזיקה לכם את העורף
מתוך גברת רביע מחזיקה לכם את העורף
"תודה רבה!!! אתם ציפרלקס להמונים"
"תודה! היה מעולה, זה הלילה הראשון שישנתי טוב אחרי כ"כ הרבה זמן"
"מקסים ומרגש וקורע מצחוק. בכיתי גם מצחוק וגם מעצב. אתם נהדרים. תודה גדולה"
"ריגשתן אותי מאוד ונתתן לי כיוון ותחושה טובה קל לי יותר בלב עכשיו"

על ריטריט RelationShift לזוגות כבר שמעתם ?

בואו ללמוד איתנו איך להחזיר את הקלילות והאהבה הביתה ולצאת מהלופ הזוגי, כי זוגיות לא חייבת להיות כבדה

רוצים את גברת רביע אצלכם בחברה או בארגון?

להזמנת מופעים של גברת רביע לחברות וארגונים (אפשר גם ב ZOOM), כתבו לנו הודעה

רוצים לקבל מאיתנו עוד תוכן איכותי, עדכונים ומבצעים?

רוצים לקבל מאיתנו עוד תוכן איכותי, עדכונים ומבצעים?

מלאו את הפרטים כאן